Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soustředění 2011

Letem světem 2011

.. jsme zdárně přežily.

Cestou jsme v jednotlivých dnech navštívily Evropu, Asii, Latinskou Ameriku, Afriku a opět se vrátily do Evropy.

V Evropě jsme si užily atmosféru mezinárodní mažoretkové soutěže, které se zúčastnily zástupkyně téměř všech zemí Evropy a díky neúplatné a spravedlivé porotě byla soutěž opravdu zajímavá a některé výkony nezapomenutelné.

V Asii došlo k menšímu zádrhelu ze strany hostitelů, ale ten se podařilo zdárně napravit velkou a honosnou módní přehlídkou za účasti předních světových návrhářů a krásných modelek.

Až na menší zaváhání navigátorů při přeletu z Asie do Ameriky, kdy pilot netušil kam má letět a ztroskotaly jsme v oceánu mezi žraloky, kde jsme strávily téměř celý den i noc, byl pobyt v Americe sportovně laděný, takže jsme si vyzkoušely Drtivou porážku ála Horní Lhota. V ten stejný den nás navštívila i vzácná návštěva - babky mažoretky, které nám zatančily Viva el tango (kterážto hudba se jim loni tak zalíbila, že na ni letos nacvičily vlastní skladbu) a Americano - volnou taneční variaci, která je opravdu moc bavila - a nás taky. Na oplátku jsme jim předvedly naše vystoupení společné, nejmenších i právě pilovanou Olympii.

Naštěstí si potom africká skupina si věděla rady a vytáhla nás z moře, takže jsme si mohly užít nádherné africké prostředí - včetně Viktoriiných vodopádů a Madagaskaru, odkud jsme se v pořádku - tedy skoro - navrátily domů k rodičům.

Díky za to, že jste si to s námi užily a někdy za rok to zopáknem.

 

Náhledy fotografií ze složky soustředění